Ministru prezidenta balva eksportā 2019 ir valdības augstākais apbalvojums izciliem eksportētājiem. Šogad pieteikušies vairāk nekā 652 pretendenti no visas valsts 7 kategorijās. Y.S.S. saņēma 2 galvenās balvas, Labākais eksportētājs un Labākais Taizemes zīmols, kas ir garantija, ka esam gatavi būt Nr. 1 pasaulē augstas veiktspējas produktu jomā

Šobrīd Y.S.S. eksportē savu produkciju uz vairāk nekā 30 valstīm, no kurām lielākās eksportētājvalstis ir Indonēzija un Vācija, kas veido 45% no eksporta pārdošanas apjoma 55% no valsts.

ČEMPIONS

Slide
Motegi Izturības 7 Stundu Sacensību Tituls 2015

ČEMPIONI MOTEGI OPEN 7 HOURS ENDURANCE ROAD RACE 2015, tās bija 7 stundu nepārtrauktas sacensības, kurās YSS Racing Bull Docker TAGOS KAWASAKI Ninja 250 ieguva titulu.

Slide
Yss Uzvar Otro Čempionu Motegi 7 Stundu Izturības Sacīkstēs 2016

YSS iegūst otro čempiona trofeju Motegi Endurace sacīkstēs 2016, kas ir nepārtrauktas sacensības 7 stundas. YSS sacīkšu Bull Docker TAGOS ar braucēju Mr.Tatsuya Koitabashi / Mr.Takeshi Fujii / Mr. Hidetomo Suzuki, izmantojot YSS amortizatoru MX366-320TRWL Kawasaki Ninja 250, lai uzvarētu konkurentus klasē un kopējā kategorijā ar 175 vai vairāk nekā 80 kārtām. kilometri. Tas var garantēt YSS amortizatora augstāko veiktspēju, kvalitāti un izturību.

Slide
YSS Iegūst 2021. Gada Pasaules Čempionāta Titulu

Taizemes amortizatori atkal kļūst par pasaules čempionu izvēli pēc tam, kad Adians Huertas (99) no MTM Kawasaki brauca ar Ninja400 ar YSS stūres amortizatoru, YSS atvērto patronu un YSS Full Racing aizmugurējo amortizatoru un uzvarēja 2021. gada Pasaules Superbike čempionāta 8. kārtu Motul Portuguese trasē. Sacensību spilgtākais bija čempions Adrians, kurš ieņēma pole position starta startā, pēc tam finišēja 2. vietā pirmajā braucienā, sekoja līderim tikai 0,067 sek.

Otrajā braucienā viņš beidzot ieguva pirmo vietu. Viņš kronēja World Supersport 300 titulu ar kopējo punktu skaitu 255. Šis čempiontituls ir otrā MTM Kawasaki reize pēc tam, kad Džefrijs Buiss pagājušajā gadā izcīnīja trofeju, izmantojot YSS amortizāciju.

Slide
Pasaules Čempions Supersport 300, 2020

Džefrijs Buiss, #6 no MTM Kawasaki Moto Port komandas, uzvarēja pasaules superbike čempionātā WSSP300 klasē, izmantojot KAWASAKI NINJA 400, izmantojot pilnu YSS amortizāciju, kopā ar YSS Europe tehniķu komandu, kas sniedza atsauksmes. Atbalsts katrā jomā, individuālais čempionāts, MTM komandu kategorijā arī Kawasaki Moto Port ieguva labāko komandu.